Websites bouwen: Macromedia Dreamweaver
Dreamweaver is het neusje van de zalm voor het ontwerpen van een website met professionele "look".Ondanks de ontelbare mogelijkheden is dit pakket eenvoudig aan te leren, dankzij de "what you see is what you get"-interface. Hierdoor kan je - zonder enige voorkennis van html - meteen de resultaten bekijken. Het programma is tevens voortdurend uitbreidbaar, dankzij de talloze nieuwe plug-in's die regelmatig op de markt verschijnen.
Uiteraard werken we in deze cursus aan een behoorlijk snel tempo met als uiteindelijk doel op deze zes lessen onze eigen site te ontwerpen, meteen klaar voor "publicatie" op het Web.
Is Dreamweaver voor u een volslagen onbekende? Of twijfelt u tussen FrontPage en Dreamweaver? Dan is volgende informatie wellicht van belang.
Is Dreamweaver voor u een volslagen onbekende?
Dan kan u een probeerversie downloaden van het Internet. Denk wel even goed na als u niet beschikt over een ADSL- of Telenetverbinding, want met een 'oude' modem is de PC al snel een halfuurtje bezig en dat merkt u aan de telefoonrekening.
Om te downloaden gaat u naar www.macromedia.com/downloads. U zoekt Dreamweaver op in de eerste kolom en klikt in de tweede kolom daarnaast ("try"). Pas als je na het downloaden dit bestand hebt opgestart (met 'Verkenner') gaan de 30 dagen in. Op het eind van die 30 dagen stopt het programma met werken en kan het enkel nog verwijderd worden (met 'uninstall').
werkvorm: cursus
aantal dagdelen: 8
begeleider: ‘t Dakhuus - Vorming 696
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Zoek op deze site
Deze activiteiten betoelagen we niet!
In deze lijst vind je veel verschillende vormingsactiviteiten rond allerlei onderwerpen. Activiteiten uit deze lijst betoelagen we niet.